infoshop    

אינפiשופ
   (חנות מידע)

שירותי ייעוץ, הדרכה ומידע עסקי במסחר בינלאומי - ביבוא
-------------------------------------------------  שירות אישי מאת אופיר ביאנקו 

שירות "יש לי שאלה"  |  שירות "הדרכה ביבוא"  |  שירות איתור מידע עסקי ליבואנים  |  קישורים לאתרים נבחרים  |  

הצגת הודעה בפורום יבוא יצוא ומידע עסקי במסחר בינלאומי
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: infoshop

מה ההבדל בין שירות "הדרכה ביבוא"...   

מאת:  infoshop    Mar 20, 2016  ||  12:58

שלום לכם,

מה ההבדל בין שירות "הדרכה ביבוא" שלי, לבין קריאת ספר או השתתפות בקורס ?

כמובן, טוב ללמוד מכמה שיותר מקורות ותמיד יש מה ללמוד, אבל אמנה מספר פרטים המבדילים ומייחדים את ההדרכה שלי מקורסים או ספרים:

ספר –
בדרך כלל מחירו זול יחסית ואכן מעשיר את הידע בהרבה מאד פרטים, בדרך כלל מדבר על כלל המסחר הבינלאומי, גם יבוא וגם יצוא, בעוד שהאדם הפרטי המתחיל וגם הוותיק תמיד יהיה או יבואן או יצואן ולא שינהם.
בדרך כלל בספר מספר העמודים רב, ארוך, נועד וכתוב בשפה מקצועית לאלה העוסקים בתחום ולאו דווקא לאלה המתחילים, ספרים כתובים בצורה "יבשה" – המון חוקים, חומר טכני ופרטים שלא ממש צריך לדעת אותם.
בספר אתם צריכים לסנן וללמוד לבד בעצמכם את כל החומר התאורטי הרלוונטי לכם.
בגמר הקריאה, סוגרים את הספר ו..... ולא יודעים מה לעשות, לא יודעים איך להתחיל, לא יודעים מה הצעד הבא.
בספר לא תמצאו מילה על הנושא או תחום היבוא שלכם, אין טיפים מהשטח ולאחר קריאתם אין לכם את מי לשאול.

קורס –
בדרך כלל יקר בהרבה יותר מההדרכה שלי, אורך זמן, כמה וכמה מפגשים כמה שבועות, לעתים חודשים, כמה שעות בכל מפגש. צריך לצאת מהבית, לנסוע... לחזור...
קורס בדרך כלל גם הוא כמו הספר עוסק בכלל המסחר הבינלאומי, גם יבוא וגם יצוא כאשר בדרך כלל לא עוסקים בשניהם, מחולק לפרקים עם הרבה חומר תאורטי "יבש" ולאו דווקא נחוץ.
לעתים רק בסוף הקורס נותנים אפשרות לחדד את הנושא על תחום ספציפי שמעניין אותך, ואז...שלום !
לאחר מכן, שוב, קשה למצוא את הדרך לנקודת ההתחלה ובדרך כלל אין את מי לשאול.

ההדרכה שלי – שירות "הדרכה ביבוא" -
אותה אני נותן מעל ארבע עשרה שנים, כבר לאלפי אנשים (!) הינה הדרכה ייחודית במינה, בת כ-30 עמודים, בשירות אישי, כי היא כתובה ומכילה הסבר על כל השלבים ביבוא ומתמקדת בנושא היבוא הממוקד שלך.
בהדרכה שלי יושבים בבית ומקבלים את ההדרכה תוך 3-4 ימים (!)... בדוא"ל למחשב.
ההדרכה מתחילה הרבה לפני הספרים והקורסים, תוך סעיפים שלא קיימים בספרים, ממש מהתחלה, מהדברים שצריך לדעת מעצם הרעיון עוד לפני יצירת קשר עסקי נכון עם ספק/יצרן, ואחר כך אימותו... כל השלבים ביבוא... בהסבר מא' ועד ת'... ועד הגעת הסחורה. (הפירוט באתר). הכל כתוב בצורה ממוקדת על נושא היבוא שלכם !
בהדרכה, טיפים רבים של עשה ואל תעשה טיפים שהצטברו מניסיון של יבוא של שנים (אני 15 שנה יבואן פעיל ברמה היומית) שלא ניתן לקבל או לקרוא בשום מקום אחר.
למזמיני ההדרכה יש אפשרות לברר ולשאול שאלות אם משהו לא ברור לאחר קריאת ההדרכה. כמו כן במידה ויש שאלות על הנושא גם בזמן היבוא עצמו, ניתן לקבל את כל התשובות, ללא תוספת מחיר !

מחיר ההדרכה כעת במבצע והוא מחיר "בדיחה" ביחס עלות/תועלת ולתמורה שמקבלים.
כל יבואן בוודאי יודע שכל טעות אם חס וחלילה תקרה בתהליך היבוא תעלה פי כמה וכמה מהסכום הנ"ל.

ההוכחה הטובה ביותר היא שהרבה אנשים פונים אלי לאחר שקראו ספרים, שאלו בפורומים, היו בקורסים ולא יודעים איך להתחיל. בפניה אלי הם רוצים לעבור מידע התאורטי ליבוא מעשי ולעשות את הצעד הראשון.

ההדרכה מבהירה את כל תמונת היבוא בנושא שלכם ואני חייב לציין שהיא עושה בדרך כלל אחת משתיים:
או שנותנת דחיפה קדימה להתחלה מעשית מושכלת, או שעוצרים ואומרים "רגע, אני עדין לא בשל להיכנס לתחום". (גם זה שווה הרבה, ומהווה נקודת הצלה כספית לרבים !)

אם אתם נכנסים לתחום היבוא, ההדרכה בהחלט תומכת היטב ותוך כדי תהליכי יבוא שונים צוברים ניסיון וידע נוסף.

לאחר שקוראים ומבינים את ההדרכה בנושא עליה היא נכתבה, לא נותרות הרבה שאלות ואם במקרה נותרות שאלות או סעיפים להבהרה מקבלים זאת באימייל ברצון ללא תמורה נוספת.

אני חושב שזה מבהיר מספיק את ההבדל בין ההדרכה שלי למשהו אחר. אם יש לכם שאלות נוספות אשמח לענות.

בברכה,

אופיר ביאנקו - אינפושופ

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
מה ההבדל בין שירות "הדרכה ביבוא"...   infoshop   > אתה נמצא כאן
  Mar 20, 2016 | 12:58

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד

אינפושופ - דף הבית  |  שירות "הדרכה ביבוא"שירות "יש לי שאלה" איתור מידע עסקי ליבואנים - איתור יצרנים, מוצרים וכל מידע כללי אודות |
קישורים לאתרים נבחרים  |  אמצעי תשלום  |  פורום יבוא, יצוא ומידע עסקי  במסחר בינלאומי מאמרים  |  מילון מונחים בסחר חוץ  |  טופס שמירת סודיות
צור קשר  |  תקנון האתר

חזור ל- Top

אינפושופ מבית חברת בי.או.אל אינטר טרייד בע"מ - 2009 - כל הזכויות שמורות !
הבהרה -  כל המידע הנמסר באתר זה לרבות שמות ספקים ושירותים אחרים הינו בגדר המלצה בלבד.  כל שימוש במידע זה והשלכותיו הינם על אחריות המשתמש בו בלבד.
לייבסיטי - בניית אתרים